Tak, mniej więcej, zapowiadają się najbliższe miesiące.

Kilka zeszłorocznych pomysłów na to co pisać w tym okresie znajdziecie w starym wpisie na tym blogu ((http://promocjafirmy.blogspot.com/2015/11/notki-na-andrzejki-i-mikoajki.html).

Jeżeli prowadzicie fanpage na Facebooku czy innym portalu społecznościowym od ponad roku, możecie spojrzeć jakie wpisy zyskały najwięcej polubień w zeszłym roku i spróbować stworzyć podobne i tym razem. Jeżeli to Wasz pierwszy rok, możecie zerknąć na fanpage innych firm z branży i sprawdzić co u nich wywoływało najbardziej pozytywne reakcje klientów.

Okres przedświąteczny jest dobry na promocje z prezentami (zresztą każdy jest na to dobry, ale ten szczególnie, bo nastrój odpowiedni i można połączyć to z Mikołajkami). Możecie, na przykład, stworzyć Andrzejkowy konkurs (na najlepszy kostium przebierańca lub najciekawszą figurę z wosku) z rozstrzygnięciem 6.12 (dla niewatajemniczonych – w Mikołajki) z biletami na Gwiezdne Wojny (http://www.imdb.com/title/tt3748528/), które wchodzą do kin 15.12.2016.

Pozwólcie sobie na razie na odrobinę szaleństwa w myśleniu o wpisach w przedświątecznym okresie, bo w końcu to dobry okres na taką odrobinę.

Udanego Haloween i…